Anglický tým zklamal Bellingham, hráč nemá v týmu žádné přátele – The Athletic

chlap ho bije

Jude Bellingham je nerespektován svými anglickými spoluhráči

Podle zdrojů z anglického národního týmu panuje kolem Juda Bellinghama a jeho začlenění do týmu pocit zklamání a neklidu. Navzdory nepopiratelnému talentu devatenáctiletého mladíka a jeho raketovému vzestupu ke slávě se zdá, že ho jeho spoluhráči nepovažují za přirozeného vůdce a talismana, jakého jej média vykreslují. "Jude je zjevně výjimečný hráč, jeden z nejlepších mladých talentů současného světového fotbalu," řekl anglický hráč, který mluvil pod podmínkou anonymity. "Ale myslím, že mezi kluky panuje pocit, že humbuk a pozornost kolem něj možná zašly příliš daleko, příliš brzy." »

Zdroj dále vysvětlil, že ačkoli má Bellingham dobrý vztah s Liverpoolským krajním obráncem Trentem Alexanderem-Arnoldem, s nímž sdílí zastoupení, snažil se vytvořit silné pouto s mnoha svými dalšími mezinárodními spoluhráči. „Abych byl upřímný, je trochu izolovaný. Jude se většinu času drží v ústraní a myslím, že zbytek týmu má problém se s ním skutečně spojit na osobní úrovni. » Zdá se, že tato vnímaná vzdálenost od Bellinghamu byla umocněna nedávnou marketingovou kampaní Adidas, která představila záložníka Borussie Dortmund jako zachránce anglického národního týmu. "Věc 'Hello Jude' opravdu rozrušila mnoho hráčů," prozradil zdroj. „Byl to jen další příklad toho, jak byl Jude odsunut na vedlejší kolej a postaven na tento piedestal, zatímco my všichni tak tvrdě pracujeme, abychom reprezentovali naši zemi. »

lékařskou péči

Další anglický hráč, který také požádal o anonymitu, tyto pocity zopakoval a řekl, že rychlý vzestup Bellinghamu vyvolal v týmu určitou žárlivost a odpor. "Podívejte, všichni jsme hrdí na Juda a na to, co dokázal, ale myslím, že hluboko uvnitř cítíme, že se mu dostalo zvláštního zacházení." Pozornost médií, sponzorské smlouvy, způsob, jakým se o něm mluví jako o budoucnosti anglického fotbalu. – to je na devatenáctiletého kluka hodně, co musí zvládnout, a myslím, že to vytvořilo v týmu trochu rozdělení. »

Toto vnímané rozdělení je zvláště znepokojeno anglickým manažerem Gareth Southgate, který tvrdě pracoval na podpoře soudržného a harmonického týmu před mistrovstvím světa 2022 a po něm. „Southgate klade velký důraz na týmového ducha a jednotu,“ uvedl první zdroj. "Bude se obávat, že by to problém s Judem mohl narušit, zvláště s velkým turnajem na obzoru." »

Mistrovství Evropy 2024: triumf vášně a vytrvalosti

Mistrovství Evropy UEFA 2024, které se koná v Německu, zaujalo fantazii fotbalových fanoušků na celém kontinentu. Měsíc trvající extravaganze, která se konala od 14. června do 14. července, viděla 24 týmů, které soutěžily o titul krále evropského fotbalu. Jelikož se zahajovací ceremoniál konal v srdci Berlína, pocit očekávání a vzrušení byl hmatatelný. Tisíce fanoušků z celé Evropy se sjely do Německa s tvářemi natřenými barvami příslušných národních týmů, připravené řvát na své hrdiny. Vzduch byl elektrický se zvukem skandování, mávání vlajkami a tlukotem bubnů – symfonie vášně, která udávala tón této skutečně nezapomenutelné soutěži.

Jakmile akce začala, bylo rychle jasné, že to nebude obyčejné mistrovství Evropy. Skupinová fáze byla poznamenána mnoha zvraty a překvapeními, protože takzvaní střevle jako Chorvatsko, Dánsko a Švýcarsko vzdorovaly přesile na získání životně důležitých vítězství proti kontinentálním těžkým vahám. Každý zápas byl nervy drásající, adrenalinová záležitost, kdy se svody měnily a hybnost se měnila se závratnou frekvencí. Nikde to nebylo tak patrné jako při střetu Anglie s Německem. Oba velcí rivalové se střetli v titánském boji, který měl celý německý národ na okraji jeho sídla. Atmosféra uvnitř ikonické Allianz Areny nebyla nic menšího než elektrická, obě skupiny fanoušků vytvořily dechberoucí hlukovou stěnu, která hrozila zvednutím střechy ze stadionu. Nakonec to byli Tři lvi, kteří vzešli jako vítězové, přišli zezadu, aby urvali dramatické vítězství 2:1 a poslali své jásající fanoušky do deliria.

r Jude' a vraim

S postupem turnaje se drama jen stupňovalo. Ve čtvrtfinále nabídly klasiku Španělsko a Nizozemsko, Španělé vyhráli 3:2 po prodloužení. Argentina Lionela Messiho mezitím konečně vyhnala své démony tím, že porazila úřadujícího šampiona Francii na penalty a připravila tak vzrušující semifinále s oživujícími se Italy. Atmosféra na stadionech během těchto vyřazovacích zápasů byla prostě elektrizující. Jak minuty ubíhaly, vzduch praskal napětím, řev davu dosahoval s každou příležitostí, každým kontroverzním rozhodnutím a každým okamžikem magie hráčů na hřišti. Tohle byl fotbal ve své nejsyrovější, nejprimitivnější a nejuchvatnější podobě.

Když se 14. července konalo finále mezi Španělskem a Anglií, očekávání dosáhlo horečky. Oba týmy se probojovaly vyčerpávajícím turnajem a překonávaly četné výzvy a překážky, aby se dostaly na výstavní akci. Nyní je dělí pouhých 90 minut od nesmrtelnosti, šance zapsat své jméno do historických knih a přivézt trofej domů pro zbožňující fanoušky.

Jude Bellingham